Sklep z winami Warszawa
wawp.pl


Wine and Whisky Place to wyjątkowy sklep z winem w Warszawie – jedyne takie miejsce w stolicy, stworzone przez koneserów szlachetnych trunków dla koneserów. W naszej ofercie każdy miłośnik wyjątkowych alkoholi znajdzie coś dla siebie! Oferujemy najlepszej jakości wina czerwone, wina białe, wina różowe oraz wina musujące sprowadzane z różnych zakątków świata – wszystkie starannie wyselekcjonowane przez naszych ekspertów, o wyjątkowym, pobudzającym zmysły smaku

Sklep z winami Warszawa – co wyjątkowego oferujemy naszym klientom?

WAWP to sklep winiarski w Warszawie, który powstał z zamiłowania i pasji do najszlachetniejszych alkoholi z całego świata. Naszymi flagowymi produktami są wyjątkowe wina, których posiadamy największy i najbardziej zróżnicowany wybór w stolicy. Oferta WAWP obejmuje setki różnych gatunków win, w wielu odmianach, rocznikach, a także cenach. Główną dewizą, którą od lat kierujemy się podczas kompletowania asortymentu naszych win, jest stosunek jakości alkoholu do jego ceny. Takie podejście pozwala nam oferować wyłącznie najlepsze trunki, których cenę w pełni uzasadnia wyjątkowy smak wina. Jesteśmy pewni, że na naszych półkach każdy koneser znajdzie butelkę idealną dla siebie! Nasza selekcja win z całego świata obejmuje szlachetne trunki nie tylko z takich słynących z produkcji wina krajów, jak m. in. Włochy, Francja i Hiszpania, ale także europejskie wina pochodzące np. z Niemiec i Węgier, a także wyjątkowe alkohole sprowadzane z odległego Chile i Nowej Zelandii. Specjalnie z myślą o prawdziwych koneserach trunków bachusa, którzy chcieliby spróbować czegoś zupełnie nowego, czekają natomiast unikalne butelki z Libanu, Brazylii i Gruzji.

Poznaj, jak smakuje wyjątkowe wino w Warszawie i wybierz butelkę dla siebie!!

WAWP to profesjonalny sklep z winem w Warszawie, który wyróżnia się nie tylko szerokim i zróżnicowanym wyborem wina z całego świata, ale także wyjątkowym podejściem do każdego gościa. W trosce o pełne zadowolenie klientów z zakupów, nasz wykwalifikowany i zafascynowany winem personel chętnie służy radą i pomocą w wyborze najlepszej butelki, idealnie dostosowanej do potrzeb każdej osoby. Pomagamy wybierać trunki zarówno na własny użytek, jak i na wyjątkowy prezent. Nasi klienci mają ponadto unikalną możliwość, której nie oferuje każdy sprzedający wino sklep w Warszawie, aby wypróbować wybrany trunek przed zakupem. Podczas rozmowy mogą natomiast poznać wyjątkową historię smakowanego właśnie alkoholu, ciekawostki na temat jego produkcji oraz unikalne cechy, które czynią z niego wino jedyne w swoim rodzaju. Wszystko to w przyjaznej, kameralnej atmosferze oraz klimatycznym wnętrzu, z którego słynie nasz sklep z winami w centrum Warszawy.

Whisky and Wine Place sklep z winami Warszawa

WAWP to także sklep z winami musującymi. Jesteśmy w posiadaniu imponującej selekcji szampanów, win z najsłynniejszych szampańskich domów, jak i mniej znanych, cechujących się świetną jakością, statusem premier cru i niewygórowaną ceną. Na naszych półkach znajdą Państwo wina musujące z wielu części świata, np. robione metodą tradycyjną wina Cava i Cremant, jak i Prosecco produkowane metodą Charmata.

Co oprócz trunków bachusa oferują nasze sklepy z winem w Warszawie?

Wine and Whisky Place posiada trzy sklepy z winami w Warszawie. Każdy z nich dysponuje imponującym wyborem wina z całego świata. To jednak nie wszystko! Oprócz szlachetnych win, klienci znajdą w naszych sklepach także szlachetne whisky w szczególnie cenionej wśród koneserów odmianie single malt, wyjątkowe cygara, a także nalewki, miody pitne i wiele innych alkoholi sprowadzanych przez nas z niemal wszystkich zakątków globu.