Degustacje indywidualne


W naszych klimatycznych lokalach prowadzimy degustacje dla pasjonatów i miłośników szlachetnych trunków. Osoby zainteresowane tematyką whisky lub wina mogą wykupić zaproszenia i wziąć udział w prowadzonych przez nas degustacjach.

Koszt zaproszenia dla jednej osoby na degustację whisky single malt lub wina wynosi 249 pln.

Zaproszenie ma formę vouchera prezentowego. Ważność zaproszenia jest bezterminowa.

Zaproszenia można nabyć od ręki w naszych lokalach lub dokonując przelewu na nasze konto. Po zaksięgowaniu wpłaty zaproszenie wysyłamy pocztą pod wskazany adres.

Zapisy na degustację przyjmowane są drogą mailową pod adresem voucher@wawp.pl

 

Voucher na degustację alkoholu!

 

Vouchery ważne są bezterminowo. Zapisy na degustacje przyjmowane są drogą mailową pod adresem voucher@wawp.pl

 

DEGUSTACJA WHISKY SINGLE MALT


Degustacje whisky odbywają się raz w miesiącu, zazwyczaj w pierwszy wtorek każdego miesiąca o godzinie 20:30. Degustacje odbywają się wymiennie w lokalach przy ulicy Jana Kazimierza 30 oraz Mińskiej 23 w Warszawie. Degustacje odbywają się w grupach 20-30 osobowych.

Podczas degustacji zaprezentujemy szkockie destylarnie whisky. Powiemy czym charakteryzują się różne style whisky od delikatnych kwiatowych i owocowych po intensywnie torfowe. Zaznajomimy słuchaczy z podstawowymi dotyczącymi procesu produkcji whisky, jego leżakowania oraz samej degustacji. W paru słowach streścimy historie zakładów produkujących ten szlachetny trunek. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zdegustować 5 różnych whisky klasy single malt. Całość spotkania poprowadzona zostanie w lekkiej i zabawnej formule z zachowaniem zasady „łączymy przyjemne z pożytecznym”.

Vouchery ważne są bezterminowo. Zapisy na degustacje przyjmowane są drogą mailową pod adresem voucher@wawp.pl

DEGUSTACJA WIN

Degustacje win odbywają się raz w miesiącu, zazwyczaj w środę każdego miesiąca o godzinie 20:30. Degustacje odbywają się w naszym lokalu Whisky and Wine Place przy ulicy Bergamotki 3 w Warszawie. Degustacje odbywają się w grupach 10-20. osobowych.

Podczas degustacji zapoznamy uczestników z pewnymi podstawami dotyczącymi zarówno samego wina jak i procesu degustacji, sposobów podawania i przechowywania. Prezentacja każdego kolejnego trunku będzie pretekstem do poszerzenia wiedzy i pokazania ciekawostek ze świata win. Opowiemy o doborze kieliszków, korkach i zakrętkach czy przechowywaniu otwartych butelek. W międzyczasie postaramy się też obalić kilka błędnych, choć mocno zakorzenionych mitów na temat wina. Wszystko to w niezobowiązującej formie uzupełnionej o anegdoty.

Vouchery ważne są bezterminowo. Zapisy na degustacje przyjmowane są drogą mailową pod adresem voucher@wawp.pl