Zestawy upominkowe

Święta bożego narodzenia – Świąteczne zestawy prezentowe z alkoholem i słodyczami

Święta bożego narodzenia, jak co roku zbliżają się wielkimi krokami. Jest to czas wspólnego świętowania z najbliższą rodziną odraz odległymi krewnymi, z którym nie widzieliśmy się już od dawna. Święta bożego narodzenia to również wspaniały czas na obdarowywanie innych prezentami. Nie jest problemem znaleźć prezentu dla osoby, z którą znamy się bardzo dobrze i mamy z nią stały kontakt. Robi się trochę trudniej, gdy trzeba wymyślać, co można wręczyć przy wigilijnym stole osobą, z którą ostatnim razem widziało się rok temu na wigilii albo jeszcze dawniej.

Dobrym wyjściem z sytuacji są świąteczne kosze z alkoholem i słodyczami lub zestawy prezentowe z alkoholem. Są to bardzo dobre pomysły na prezent, które zawsze się sprawdzą. Świąteczne zestawy prezentowe z alkoholem i słodyczami trafią w gusta każdego, więc nie trzeba się martwić, że prezent nie spełni oczekiwań bądź nie spodoba się. Do świątecznych zestawów prezentowych można dołożyć wiele rzeczy. Najpopularniejsze pomysły to oczywiście alkohol i słodyczy, jednak nie zapominajmy też o herbatach, miodach czy przetworach. Słodyczami zawsze można się podzielić przy wigilijnym stole, a alkohol można odłożyć do barku na późniejszą okazję, na przykład na sylwestrową noc, która często jest hucznie obchodzona. Dodatkowo boxy prezentowe z alkoholem zawsze dają radość z rozpakowywania i co najważniejsze robią efekt „wow”, na którym bardzo często nam zależy, kiedy obdarowujemy innych. Wszystko starannie zapakowane, wraz z dekoracjami daje gwarancję tego, że kosz upominkowy zrobi dobre wrażenie.

Pomysł na prezent dla pracowników i klientów

Koniec roku o nie tylko świętowanie i spędzanie czasu z rodziną. Dla wielu jest to okres wzmożonej pracy oraz czasu, w którym domyka się wszystkie sprawy przed końcem roku. Mogło być również tak, że deadline goniły kolejny deadline i nieważne jak ciężko się staraliśmy, pracy w ogóle nie ubywało. W całym tym świątecznym zamieszaniu łatwo zapomnieć o współpracownikach, którzy tak samo jak my ciężko pracują na sukces firmy i starają się ją rozwijać, najlepiej jak potrafią. Dlatego warto docenić ich za trud i zaangażowanie włożone w pracę. Trudno jednak jest znaleźć spersonalizowany prezent dla każdego z pracowników, zwłaszcza gdy pracuje się z większą liczbą osób. Jednak łatwym rozwiązaniem problemu są świąteczne zestawy prezentowe

Nasza oferta zestawów świątecznych jest bardzo szeroka, dlatego z łatwością znajdą państwo coś dla każdego. W ofercie mamy tanie kosze prezentowe z alkoholem i słodyczami jak i ekskluzywne zestawy z alkoholem. Jeśli nie chcą państwo wręczać alkoholu swoim pracownikom, jesteśmy również na to przygotowani. Box prezentowy ze słodyczami zawsze zostanie ciepło przyjęty jako dowód wdzięczności.

A po świętach sylwester – Zestawy świętowanie z alkoholem i bez.

Święta, święta i po świętach. Zanim się obejrzymy i dokończymy wszystkie resztki poświątecznego jedzenia, będziemy przygotowywali się do imprezy sylwestrowej. Dobrym pomysłem jest obdarowywanie bliskich zestawem prezentowym z alkoholem. Nowy rok to bardzo dobra okazja, by powspominać minione miesiące oraz by wznieść toasty za zdrowie i sukcesy w nowym roku. Niektórzy pewnie będą chcieli zrezygnować z picia w noc sylwestrową. Na to również jesteśmy przygotowani, dlatego proponujemy prezentowe zestawy bez alkoholu. Wystrzeliwanie korka z butelki wina musującego jest uznawane za „faux-pas”, ale niech pierwszy rzuci korkiem ten, kto nie lubi usłyszeć huku otwieranego szampana bądź musującego wina bezalkoholowego.