zestawy świąteczne złota bombka

KOSZE PREZENTOWE

zestawy świąteczne złote dzwonki
zestawy świąteczne złota bombka
zestawy świąteczne złota bombka

Kosze prezentowe z alkoholem

zestawy świąteczne złote dzwonki
zestawy świąteczne złota bombka

Kosze prezentowe z alkoholami i słodyczami

Najpierw była pasja, degustacje alkoholu, cygar, czekolad i serów. Następnie powstało Pick and Taste, które od 2007 zajmuje się prowadzeniem degustacji ze szlachetnych alkoholi oraz cygar. Kolejnym krokiem było stworzenie Whisky and Wine Place, czyli największego sklepu stacjonarnego z whisky i szampanem w Polsce. Od samego początku skupiliśmy się na prezentach dla klientów biznesowych, ale również zapewniamy kosze dla osób indywidualnych. Staramy się tak przygotować upominek czy to w formie kosza okolicznościowego czy to w formie innego prezentu, żeby jak najbardziej dopasować się w gusta odbiorcy.
Prezenty dla firm mogą być bardzo małe i skromne ograniczające się do wina, mogą być to zestawy prezentowe składające się z alkoholu i słodyczy, mogą być to również luksusowe kosze prezentowe biznesowe z personalizacją wypełnione wyszukanymi trunkami czy najlepszej jakości delikatesami. Proponujemy gotowe kosze okolicznościowe, ale z przyjemnością przygotujemy dla Państwa coś wyjątkowego starając się dopasować do indywidualnego gustu obdarowanego.
Oferowane przez nas prezenty nie tylko świetnie sprawdzą się w okresie świątecznym, ale również na okazje jednorazowe jak jubileusze czy spotkania i imprezy firmowe. Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas ekskluzywne kosze prezentowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających nie tylko pod kątem wyglądu, ale również zawartości.

Wyrafinowane słodycze, kawy, herbaty łączymy z luksusowymi winami oraz innymi alkoholami, które pakujemy w drewniane skrzynki, kartonowe opakowania czy stylowe pudełka.

Zestawy prezentowe – Najlepszy pomysł na prezent

W ciągu roku mamy dużo okazji do świętowania, mogą być to urodziny, imieniny, pierwsza komunia, rocznicę, śluby, obrona pracy dyplomowej, święta państwowe czy zwieńczenie trudnego sezonu w pracy. Niezależnie od okazji, warto być przygotowanym i gotowym na każdą ewentualność. Dlatego zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zestawów prezentowych z alkoholem i słodyczami. Znajdą w niej państwo szeroką gamę koszy prezentowych ze słodyczami, jak i boxy z alkoholem dla mężczyzn i kobiet. Stworzyliśmy nasze zestawy w ten sposób by, były uniwersalne, co znaczy, że można je wręczyć każdemu bez obawy o to, że prezent może się nie spodobać. Dla tych, którzy poszukują czegoś idealnie dopasowane, mamy przygotowane zestawy prezentowe z alkoholem dla niego oraz dla niej. Tworząc nasz katalog, wzięliśmy pod uwagę możliwości na każdą kieszeń, dlatego w naszej szerokiej ofercie znajdą państwo tanie kosze prezentowe z alkoholem, jak i ekskluzywne zestawy prezentowe.
kosz prezentowy z alkoholem i słodyczami
ekskluzywne kosze prezentowe
tanie kosze prezentowe z alkoholem

Alkoholowe zestawy prezentowe dla klientów – prezenty biznesowe

Pozyskiwanie klientów dla firm potrafi być bardzo trudne. Są to często godziny spędzone na negocjowaniu kontraktów czy setki pisanych maili i tuziny telefonów w celu doprecyzowania szczegółów, czy zachęcenia do korzystania z oferty. Jednak satysfakcja jest nie do opisania, kiedy uda nam się doprowadzić do podpisania lukratywnej umowy z ważnym dla nas klientem. Trzeba mieć na uwadze to, że o takie relację należy regularnie dbać i przykładać starań by znajomości kwitły. Warto, dlatego zadbać o klientów darując im zestaw prezentowy z alkoholem. Jest uniwersalny prezent, który spodoba się wszystkim. Szeroka oferta pozwala również na wybór zestawów bezalkoholowych bądź koszy ze słodyczami.

Ekskluzywne kosze prezentowe na upominek firmowy

W pogoni za pracą i próbą nadążenia nad terminami łatwo jest zapomnieć o osobach, z którymi współpracujemy. Wszak to oni odpowiadają za dużą część wizerunku firmy. Warto jednak pamiętać o współpracownikach. Zestawy prezentowe dla pracowników to świetny pomysł na podniesienie morale oraz ocieplanie wizerunku. Jest w szczególności ważne po ukończeniu ważnego projektu czy zakończeniu intensywnego sezonu. Box prezentowy, to dobry pomysł na wynagrodzenie trudno włożonego w tym roku przez naszych współpracowników.

Kosze ze słodyczami i alkoholem – elegancja i luksus

Zależy nam bardzo, by wszystko w naszych zestawach prezentowych z alkoholem było dopracowane i dopięte na ostatni guzik, dlatego przykładamy ogromnych starań, do tego by upominki były odpowiednio udekorowane oraz zabezpieczone w taki sposób by nie doszło do żadnych nieprzyjemności w trakcie podróży. Wybierając kosze upominkowe z naszej oferty mają, państwo pewność, że dojadą one bezpiecznie do celu i sprawią radość, na którą wszyscy liczyli od samego początku.