zestawy świąteczne złota bombka

OFERTA ZESTAWÓW

zestawy świąteczne złote dzwonki
zestawy świąteczne złota bombka
zestawy świąteczne złota bombka

PODARUNKI NA OKAZJE

zestawy świąteczne złote dzwonki
zestawy świąteczne złota bombka

Kosze prezentowe z alkoholami i słodyczami

Najpierw była pasja, degustacje alkoholu, cygar, czekolad i serów. Następnie powstało Pick and Taste, które od 2007 zajmuje się prowadzeniem degustacji ze szlachetnych alkoholi oraz cygar. Kolejnym krokiem było stworzenie Whisky and Wine Place, czyli największego sklepu stacjonarnego z whisky i szampanem w Polsce. Od samego początku skupiliśmy się na prezentach dla klientów biznesowych, ale również zapewniamy kosze dla osób indywidualnych. Staramy się tak przygotować upominek czy to w formie kosza okolicznościowego czy to w formie innego prezentu, żeby jak najbardziej dopasować się w gusta odbiorcy.
Prezenty dla firm mogą być bardzo małe i skromne ograniczające się do wina, mogą być to zestawy prezentowe składające się z alkoholu i słodyczy, mogą być to również biznesowe kosze prezentowe z personalizacją wypełnione wyszukanymi trunkami czy najlepszej jakości delikatesami. Proponujemy gotowe kosze okolicznościowe, ale z przyjemnością przygotujemy dla Państwa coś wyjątkowego starając się dopasować do indywidualnego gustu obdarowanego.
Oferowane przez nas prezenty nie tylko świetnie sprawdzą się w okresie świątecznym, ale również na okazje jednorazowe jak jubileusze czy spotkania i imprezy firmowe.
Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas kosze okolicznościowe i prezenty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających nie tylko pod kątem wyglądu, ale również zawartości. Wyrafinowane słodycze, kawy, herbaty łączymy z luksusowymi winami oraz innymi alkoholami, które pakujemy w drewniane skrzynki, kartonowe opakowania czy stylowe pudełka.