zestawy świąteczne złota bombka

OFERTA ZESTAWÓW

zestawy świąteczne złote dzwonki
zestawy świąteczne złota bombka
zestawy świąteczne złota bombka

PODARUNKI NA OKAZJE

zestawy świąteczne złote dzwonki
zestawy świąteczne złota bombka

Kosze prezentowe z alkoholami i słodyczami

Najpierw była pasja, degustacje alkoholu, cygar, czekolad i serów. Następnie powstało Pick and Taste, które od 2007 zajmuje się prowadzeniem degustacji ze szlachetnych alkoholi oraz cygar. Kolejnym krokiem było stworzenie Whisky and Wine Place, czyli największego sklepu stacjonarnego z whisky i szampanem w Polsce. Od samego początku skupiliśmy się na prezentach dla klientów biznesowych, ale również zapewniamy kosze dla osób indywidualnych. Staramy się tak przygotować upominek czy to w formie kosza okolicznościowego czy to w formie innego prezentu, żeby jak najbardziej dopasować się w gusta odbiorcy.
Prezenty dla firm mogą być bardzo małe i skromne ograniczające się do wina, mogą być to zestawy prezentowe składające się z alkoholu i słodyczy, mogą być to również biznesowe kosze prezentowe z personalizacją wypełnione wyszukanymi trunkami czy najlepszej jakości delikatesami. Proponujemy gotowe kosze okolicznościowe, ale z przyjemnością przygotujemy dla Państwa coś wyjątkowego starając się dopasować do indywidualnego gustu obdarowanego.
Oferowane przez nas prezenty nie tylko świetnie sprawdzą się w okresie świątecznym, ale również na okazje jednorazowe jak jubileusze czy spotkania i imprezy firmowe.
Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas kosze okolicznościowe i prezenty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających nie tylko pod kątem wyglądu, ale również zawartości. Wyrafinowane słodycze, kawy, herbaty łączymy z luksusowymi winami oraz innymi alkoholami, które pakujemy w drewniane skrzynki, kartonowe opakowania czy stylowe pudełka.

Zestawy prezentowe – Najlepszy pomysł na prezent

W ciągu roku mamy dużo okazji do świętowania, mogą być to urodziny, imieniny, pierwsza komunia, rocznicę, śluby, obrona pracy dyplomowej, święta państwowe czy zwieńczenie trudnego sezonu w pracy. Niezależnie od okazji, warto być przygotowanym i gotowym na każdą ewentualność. Dlatego zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zestawów prezentowych z alkoholem i słodyczami. Znajdą w niej państwo szeroką gamę koszy prezentowych ze słodyczami, jak i boxy z alkoholem dla mężczyzn i kobiet. Stworzyliśmy nasze zestawy w ten sposób by, były uniwersalne, co znaczy, że można je wręczyć każdemu bez obawy o to, że prezent może się nie spodobać. Dla tych, którzy poszukują czegoś idealnie dopasowane, mamy przygotowane zestawy prezentowe z alkoholem dla niego oraz dla niej. Tworząc nasz katalog, wzięliśmy pod uwagę możliwości na każdą kieszeń, dlatego w naszej szerokiej ofercie znajdą państwo tanie kosze prezentowe z alkoholem, jak i ekskluzywne zestawy prezentowe.

Kosze z alkoholem i słodyczami – Odkrywaj przysmaki z całego świata

W naszych zestawach upominkowych z alkoholami i słodyczami znajdą państwo szeroki asortyment alkoholi w tym win, whisky czy brandy z całego świata. Jak i pokaźny wybór pralin z Belgi, Francji czy ręcznej roboty łakocie z Polski. Dokładamy wszelkich starań, by kosze prezentowe były różnorodne i cieszyły oko nie tylko tych, które je kupują, ale i tych, które je otrzymują.

Zestawy dla klientów – Prezenty biznesowe

Pozyskiwanie klientów dla firm potrafi być bardzo trudne. Są to często godziny spędzone na negocjowaniu kontraktów czy setki pisanych maili i tuziny telefonów w celu doprecyzowania szczegółów, czy zachęcenia do korzystania z oferty. Jednak satysfakcja jest nie do opisania, kiedy uda nam się doprowadzić do podpisania lukratywnej umowy z ważnym dla nas klientem. Trzeba mieć na uwadze to, że o takie relację należy regularnie dbać i przykładać starań by znajomości kwitły. Warto, dlatego zadbać o klientów darując im zestaw prezentowy z alkoholem. Jest uniwersalny prezent, który spodoba się wszystkim. Szeroka oferta pozwala również na wybór zestawów bezalkoholowych bądź koszy ze słodyczami.

Kosze prezentowe – Upominek firmowy

W pogoni za pracą i próbą nadążenia nad terminami łatwo jest zapomnieć o osobach, z którymi współpracujemy. Wszak to oni odpowiadają za dużą część wizerunku firmy. Warto jednak pamiętać o współpracownikach. Zestawy prezentowe dla pracowników to świetny pomysł na podniesienie morale oraz ocieplanie wizerunku. Jest w szczególności ważne po ukończeniu ważnego projektu czy zakończeniu intensywnego sezonu. Box prezentowy, to dobry pomysł na wynagrodzenie trudno włożonego w tym roku przez naszych współpracowników.

Kosze ze słodyczami i alkoholem – Elegancja i bezpieczeństwo

Zależy nam bardzo, by wszystko w naszych zestawach prezentowych z alkoholem było dopracowane i dopięte na ostatni guzik, dlatego przykładamy ogromnych starań, do tego by upominki były odpowiednio udekorowane oraz zabezpieczone w taki sposób by nie doszło do żadnych nieprzyjemności w trakcie podróży. Wybierając kosze upominkowe z naszej oferty mają, państwo pewność, że dojadą one bezpiecznie do celu i sprawią radość, na którą wszyscy liczyli od samego początku.