Degustacja dla grup


Istnieje możliwość wynajęcia całego lokalu i organizacji degustacji dla zamkniętej grupy osób.

Jeśli jesteście pasjonatami trunków lub cygar i macie znajomych z podobnymi zainteresowaniami to możemy poprowadzić degustację specjalnie pod kątem Państwa oczekiwań. Zarówno rodzaj alkoholu, dobór trunków oraz tematyka mogą zostać ustalone według Państwa sugestii. Ta forma degustacji zapewnia pełną dyskrecję, komfort i zabawę we własnym gronie.

Koszt organizacji degustacji whisky lub wina wynosi 249 zł./osobę. Oferujemy również wycenę i przeprowadzenie degustacji innych delikatesów - koniaków, wódek, nalewek, serów i czekolad. Ze względu na charakter naszych lokali, które w ciągu dnia pełnią funkcję sklepów detalicznych, degustacje zwyczajowo odbywają się od godziny 20. Poniżej przedstawiamy krótki opis degustacji win oraz degustacji whisky single malt.

Degustacja trwa około 1,5-2 godzin. Planowane zakończenie wieczoru to godzina 22.30-23.00. Jeżeli chcielibyście Państwo przedłużyć wieczór, to każda zaczęta godzina łączy się z dodatkowym kosztem 250 zł.

Na Państwa życzenie możemy zorganizować catering. Stanowi to dodatkowy koszt, który jest uzależniony od szerokości menu.

Z przyjemnością przygotujemy również prezenty dla uczestników degustacji, może to być przykładowo butelka wina w opakowaniu prezentowym lub kieliszek do wina z wygrawerowanym logotypem Państwa firmy. Postaramy się dopasować prezenty do Państwa budżetu.


Degustacja szkockiej whisky single malt

Podczas degustacji chcemy zaprezentować szkockie destylarnie whisky. Powiemy czym charakteryzują się dane marki, zaznajomimy słuchaczy z podstawowymi smakami i zapachami oraz w paru słowach streścimy historie zakładów produkujących ten szlachetny trunek. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zdegustować 5 różnych whisky klasy single malt. Uczestnicy degustacji wezmą także udział w konkursie rozpoznawania aromatów.


Degustacja win

Podczas degustacji zapoznamy uczestników z pewnymi podstawami dotyczącymi zarówno samego wina jak i procesu degustacji, sposobów podawania i przechowywania. Prezentacja każdego kolejnego trunku będzie pretekstem do poszerzenia wiedzy i pokazania ciekawostek ze świata win. Opowiemy o doborze kieliszków, korkach i zakrętkach czy przechowywaniu otwartych butelek. W międzyczasie postaramy się też obalić kilka błędnych, choć mocno zakorzenionych mitów na temat wina. Degustacja obejmuje 7 win białych i czerwonych z różnych stron świata. Uczestnicy degustacji wezmą także udział w konkursie rozpoznawania aromatów.


Zobacz nasz lokal