Poznajmy się!

 

Whisky And Wine Place


Od początku powstania Whisky and Wine Place staraliśmy się stworzyć wyjątkowe miejsce z niezwykłą atmosferą. Miejsce, w którym godzinami, z przyjemnością, można debatować nad urokami wina i whisky i rozkoszować się wolno płynącym cygarowym dymem. Zastawiliśmy półki ponad tysiącem różnych butelek whisky, ponad tysiącem win, szampanów, armagnaców, koniaków, bourbonów i miodów pitnych. Wypełniliśmy humidor wonnymi cygarami, w ozdobnych gablotach wyeksponowaliśmy najcenniejsze whisky.

Po siedmiu latach działalności otworzyliśmy drugi lokal, aby klienci z dalszych części Warszawy mieli do nas bliżej. Wyłożyliśmy go drewnem, zawiesiliśmy ozdobne mapy Szkocji, kupiliśmy gramofon. Wszystko to po to, abyś przekraczając nasz próg, czuł się tak, jakbyś wszedł do baśniowej krainy, gabinetu osobliwości. Od początku chcemy, żeby nasi klienci czuli się wyjątkowo.

Od połowy sierpnia 2021 roku niezmiernie nam miło zaprosić Państwa do naszego najnowszego lokalu na Pradze. Na Mińskiej 23 znajdziecie Państwo największą kolację alkoholu mocnego. Udało nam się stworzyć ścianę z ponad tysiąca whisky. Mamy regały dedykowane tequili, rumowi, ginowi, konakowi, wódce oraz likierom. Stworzyliśmy również VIP Room idealny dla małych prestiżowych grup. Z tego też miejsca prowadzimy degustację online.

Oprócz sklepów, prowadzimy również degustacje whisky i win, cygar, nalewek, czekolad i innych delikatesów aby szerzyć wiedzę i miłość do wytwornych trunków i niebanalnych smaków.

Znajdziecie nas na Woli (ul. Jana Kazimierza 30), na Mokotowie (ul. Bergamotki 3) i na Pradze (ul. Mińska 23 lokal 4). Zajrzyjcie kiedyś do nas i dajcie się oczarować, ponad 300 otwartych butelek czeka właśnie na Was.


Nasze lokale


Zawsze marzyliśmy o miejscu, w którym komfortowo będziemy mogli spędzić niezapomniane chwile, rozkoszując się kieliszkiem wina lub odrobiną whisky single malt. Zależało nam na stworzeniu lokali, w których największy wybór whisky, specjalna i nietuzinkowa selekcja win i najwyższej jakości obsługa przyciągać będą pasjonatów alkoholi z całej Polski. Dzięki nowatorskiemu projektowi, w naszych lokalach możemy dzielić się pasją i wiedzą, nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również z grupami liczącymi do 45 osób.

Niezmiernie miło będzie Was powitać w Whisky and Wine Place Wola, Whisky and Wine Place Mokotów oraz Whisky and Wine Place Mińska i ugościć wyjątkowymi trunkami.

Referencje