Kosze upominkowe z alkoholem


Poniżej prezentujemy naszą ofertę koszy upominkowych z alkoholem. Jesteśmy przekonani, że kosz prezentowy jest najlepszą formą podziękowania za owocny rok współpracy z klientami czy pracownikami.

W skład zestawów może wchodzić oczywiście alkohol ale także kawa, herbata, czekolada, cygara, specjalistyczne szkło, praliny, nalewki czy inne delikatesy. Każdy kosz upominkowy z alkoholem jest inny. Możemy dopasować zarówno opakowanie, wstążki, czy same produkty zestawu do barw danego klienta. Istnieje również możliwość graweru czy stampingu danych elementów oraz dołączenie okazyjnej kartki z życzeniami. Większość produktów z koszy delikatesowych jest dostępna tylko u nas w Whisky and Wine Place i nie można znaleźć ich nigdzie indziej. Dzięki temu mamy gwarancję, że otrzymujący nie znajdzie cen danych produktów w internecie.

Staramy się aby przygotowywane przez nas kosze delikatesowe z alkoholem były za każdym razem niepowtarzalne i dostarczały jak największej przyjemności obdarowanym.

Poniżej prezentujemy kilka koszy upominkowych z winem oraz innymi alkoholami. Jednak jest to tylko poglądowa oferta. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno większe kosze jak również takie z bardziej wyszukanymi produktami.

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF