Whisky and Wine Place powstało przede wszystkim z naszej ogromnej pasji do ekskluzywnych trunków i szlachetnych cygar. Najpierw stworzyliśmy stowarzyszenie pasjonatów alkoholi oraz cygar Connoisseurs of Alcohol & Tobacco Association aby móc wspólnie degustować wyborne trunki i dzielić się wzajemnie wiedzą. Następnie powstało największe polskojęzyczne źródło na temat whisky – www.whisky.org.pl. W celu rozwijania i pogłębiania naszej wiedzy odwiedziliśmy rejony w których produkuje się najciekawsze alkohole. Mieliśmy okazje być kilkukrotnie w Szkocji, Włoszech, Hiszpanii, Austrii czy Nowej Zelandii.

Zawsze marzyliśmy o miejscu w którym komfortowo będziemy mogli spędzić niezapomniane chwile rozkoszując się kieliszkiem wina lub odrobiną whisky single malt. Zależało nam na stworzeniu miejsca w którym największy wybór whisky, specjalna i nietuzinkowa selekcja win, najwyższej jakości obsługa przyciągać będą pasjonatów alkoholi z całej Polski. Dzięki nowatorskiemu projektowi, w naszym lokalu możemy dzielić się pasją i wiedzą nie tylko z klientami indywidualnymi ale również z grupami liczącymi do 45 osób.

W swojej ofercie posiadamy największą kolekcje whisky single malt i szampanów wśród sklepów stacjonarnych w Polsce. Oprócz whisky i win musujących z Francji posiadamy szerokie portfolio win oraz koniaków i armaniaków. Mocno reprezentowane są u nas trunki polskie z nalewkami i miodami pitnymi. Jako uzupełnienie portfolio alkoholowego polecamy selekcję cygar między innymi z Kuby, Dominikany, Hondurasu czy Nikaragui. W ofercie posiadamy dodatkowo czekolady, octy, oliwy, specjalistyczne szkło i inne produkty nie alkoholowe.

Niezmiernie miło będzie Was powitać w Whisky and Wine Place i ugościć wyjątkowymi trunkami.

Prezentacja lokalu

Prezentacja lokalu