Nasza firma zajmuje się prowadzeniem oraz organizacją degustacji szlachetnych alkoholi oraz cygar. Dysponujemy najwyższej klasy specjalistami potrafiącymi poprowadzić szkolenia w sposób przystępny i zabawny, a jednocześnie kompetentny i bezbłędny.

Wiedza przekazywana podczas degustacji nie zawsze musi być skomplikowana i nieprzystępna. Mniej zaawansowanym wyjaśniamy, co oznaczają takie terminy jak merlot, chardonnay, single malt, stopka czy Cohiba. Osobom bardziej zaznajomionym z tematyką polecamy natomiast degustacje tematyczne dotyczące konkretnego regionu, gatunku, czy degustacje pionowe bądź poziome.

Poprzez współpracę z nami zyskacie Państwo:

*   ofertę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań Klienta
*   profesjonalną i kompleksową obsługę
*   fachową kadrę szkoleniową
*   specjalnie przeszkolone hostessy
*   szerokie doświadczenie
*   niezwykłe doznania związane ze szlachetnymi alkoholami i tytoniem
*   dostęp do alkoholi oraz tytoniu najwyższej jakości od czołowych importerów
*   najbogatsze portfolio alkoholowe
*   mobilność – dojazd do Klienta
*   prezentacje multimedialne
*   materiały informacyjne o prezentowanych produktach
*   bieżące i rzetelne informacje
*   certyfikaty dla najpilniejszych słuchaczy
*   możliwość przeprowadzenia konkursów wiedzy i „ślepych degustacji”
*   możliwość prowadzenia degustacji w językach obcych (angielski, niemiecki)
*   niepowtarzalną atmosferę stworzoną dzięki tematycznej muzyce
*   pamiątkowe upominki dla uczestników
*   możliwość zakupienia produktów

Nasze degustacje mogą przybrać dowolny kształt w zależności od potrzeb Klienta. Mogą to być profesjonalne szkolenia multimedialne, nastawione przede wszystkim na przekazanie wiedzy. Mogą to być mniej formalne spotkania mające na celu zaznajomienie uczestników z pewnymi podstawami dotyczącymi zarówno samych trunków czy cygar jak i sztuki degustacji. Mogą to być również niemal klubowe spotkania, nastawione głównie na wprowadzenie przyjemnej i niezobowiązującej atmosfery wewnątrz grupy.
Każdy rodzaj degustacji wiąże się z przekazaniem interesujących informacji, niejednokrotnie bardzo szczegółowych, czasem zaś zupełnie podstawowych, mających na celu jedynie zachęcenie uczestników do wstąpienia w świat szlachetnych alkoholi i cygar.

Proponujemy następujące formy szkoleń i degustacji:

  • Szkolenie multimedialne: składa się z części merytorycznej, czyli prezentacji historii, procesów i regionów produkcji, podziałów gatunkowych i jakościowych, metod przechowywania, sposobów serwowania oraz części degustacyjnej najznakomitszych trunków i cygar.
  • Kącika konesera (degustacja otwarta): w specjalnie zaaranżowanej części pomieszczenia serwowane są produkty najlepszych producentów. Każdy uczestnik może jednocześnie zaczerpnąć informacji na temat sposobów degustacji, rozróżniania smaków i zapachów, oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące go pytania.
  • Ekskluzywne spotkanie: w kameralnym pomieszczeniu uczestnicy mają okazję spróbowania najwyborniejszych alkoholi oraz cygar. Prowadzący zaznajamia słuchaczy z tematyką, a następnie zachęca uczestników do aktywnego brania udziału w degustacji. Stworzona zostaje atmosfera wyjątkowości i ekskluzywności.
Pełna oferta