Zestawy PREMIUM

Very Special

575 
glebia-la-manche-zestaw-prezentowy-z-alkoholem-wino-francuskie-whisky-single-malt-glen-elgin
Out of stock
gran-reserva-zestaw-z-alkoholem-whisky-single-malt-premium-glenfiddich-21yo
Out of stock

Gran Reserva

1790 

Playa Azul

349 
costa-brava-zestaw-prezentowy-z-alkoholem-wino-musujace-cava
Out of stock

Costa Brava

479 
roz-girony-zestaw-prezentowy-z-alkoholem-wino-musujace-cava-roz-rose
Out of stock

Róż Girony

479 
duma-katalonii-zestaw-prezentowy-z-alkoholem-wina-musujace-cava
Out of stock

Duma Katalonii

609 

Wytworny Wersal

1699 

Paryska Bohema

689 

Złoto Majów

859 

Zestawy upominkowe super premium – Prezenty z klasą

Każdy pewnie ma osobę, którą darzy ogromnym szacunkiem. Może to byś ktoś bliski z rodziny, dobry przyjaciel bądź przyjaciółka, współpracownik, z którym bardzo dobrze nam się pracuje. Niezależnie kto to, liczy się nasza intencja, w której chcemy przekazać, że jestem wdzięczni za wspólnie spędzony czas, za pomoc w pracy, projekcie, wspólnym przedsięwzięciu bądź odwdzięczyć się za ogromną przysługę, ale nie do końca wiem, jak to zrobić. Warto w takim przypadku wyposażyć się w odpowiednie narzędzia, Mamy tu na myśli, ekskluzywne zestawy prezentowe. W naszych premium zestawach prezentowych znajdą państwo wyrafinowane alkohole, prestiżowe słodycze, do tego odpowiednio dobrane dekoracje. Wszystko to starannie zapakowane tak by podczas odpakowywania na twarzy osoby obdarowywanej zagościł szok i radość z otrzymanego kosza prezentowego.

Wyrafinowane kosze prezentowe – Co znajdziemy w środku?

Co można znaleźć w luksusowych zestawach prezentowych? Wybór jest spory, więc jesteśmy pewni, że znajdą państwo coś, co trafi idealnie w gusta każdego. W środku znajdą państwo wyjątkowe delikatesy zrobiony z belgijskiej czekolady, duńskie ciastka maślane, najlepsze włoskie kawy oraz kilka łakoci z naszego polskiego podwórka. W boxach prezentowych nie może też zabraknąć selekcji prestiżowych alkoholi, m.in. szkockich whisky, francuskich koniaków i szampanów, wybitnej jakości rumy, hiszpańskie cavy, jak i najlepsze wina z Włoch czy Hiszpanii. Wszystkie przysmaki oraz alkohole będą stanowiły gratkę dla koneserów dobrych słodyczy, oraz trunków. Dzięki odpowiedniej estetyce prezenty zrobią również wrażenie na laikach, którzy nie codziennie mają okazję próbować wyżej wspomnianych delicji.

Zestawy prezentowe dla Niej i Niego – Podarunki na każdą okazję

Każdego dnia mamy okazję do świętowania, ale co jakiś czas trafiają się święta, które są dla nas bardzo specjalne. Są między innymi rocznice, śluby, urodziny bliskiej osoby, imieniny, ukończenie studiów czy odejście z pracy jednego z naszych bliskich współpracowników. Niezależnie czy mamy okazję do świętowania, czy chcemy po prostu wręczyć komuś prestiżowy prezent, ważne jest, by być przygotowanym na takie okazje. Zależy nam, by osoby obdarowywane poczuły się wyjątkowo. Eleganckie zestawy prezentowe idealnie podkreślą znaczenie okazji i uszczęśliwią solenizantów, nowożeńców czy bliskich, którzy świętują ten wyjątkowy dzień w roku.

Zestawy upominkowe dla klientów – Wyjątkowe prezenty dla nietuzinkowych ludzi

Każdy, kto pracuje z ludźmi wie, jak ważne są relację między ludzkie i jak ważne jest dbanie o to, by rozwijać je. To mogą być relację ze stałymi klientami bądź z pracownikami, których zaangażowanie przyczyniło się do sukcesów w firmie. Ważne jest, by pokazać się z dobrej strony i docenić drugą osobę. W tym pomogą wyrafinowane upominki. Gwarantujemy, że otrzymanie luksusowego zestawu prezentowego sprawi dobre wrażanie na każdej osobie, która go otrzyma. Nie zapominajmy, że takie skromne gesty potrafią zamienić się w lata owocnej współpracy z korzyścią dla każdej ze stron.