W lutym polecamy….

Whisky Miesiąca:

Talisker The Distillers Edition 2017 339zł 299zł

Destylarnia Talisker założona została w 1830 roku na malowniczej wyspie Skye. Produkowana przez nią whisky należy od lat do klasyki szkockich single maltów. Talisker The Distillers Edition 2017 finiszowana była w beczkach po sherry Amoroso, przez co jest dużo bardziej złożona w smaku od wersji tradycyjnej. Klasyczne nuty dymne, słone i morskie łączą się w niej z czerwonymi owocami, deserową czekoladą i wrzosem. W finiszu wyczuwalny kajmak i karmelizowane orzechy.

 

 

 

Luty ze względu na Walentynki ogłaszamy miesiącem różowego wina!

Wino Miesiąca:

Fincas de Landaluce Rosado 49zł 39zł

Wino ze szczepu Tempranillo produkowane w oparciu o stare, ponad 60-cio letnie winnice. W nosie wyczuwalne czerwone owoce, jaśmin i wanilia.  Bardzo delikatne i subtelne.

Il Colle Rose 55 45zł

Różowe bąbelki z serca Prosecco – wzgórz Valdobbiadene. Stworzone ze szczepów Pinot Noir i Raboso. Półwytrawne, z wyczuwalnymi nutami malin i przyjemną kwasowością.

Mingorra Terras d’Uva Rose 35zł 27zł

Portugalski róż z regionu Alentejo ze szczepu Tempranillo pod lokalną nazwą Aragonez. Delikatny, w nosie truskawkowy, z zaskakującą słoną mineralnością w ustach. Idealny do owoców morza i jako aperitif.

CLOSE
CLOSE